About Us - Sfiltrowani

O Nas

Żyjemy w rzeczywistości, w której sytuacja smogowa się pogarsza, a nie są podejmowane żadne środki aby temu zaradzić. Uchwalane ustawy i rozporządzenia w efekcie końcowym przyniosą efekty za kilka lat. W tym czasie smog negatywnie będzie wpływał na nasz organizm i szkodził naszemu zdrowiu.

Oczywiście, wielu z nas posiada wstępną wiedzę jak się przed nim chronić. Używając do tego powszechnie znanych narzędzi – jednak tylko niektórzy kupują oczyszczacze powietrza (skutecznych - cena jest bardzo wysoka), inni używają masek antysmogowych (nie każda jest odpowiednio skonstruowana).

Niestety, te metody nie są całkowicie skuteczne w zupełnym eliminowaniu negatywnych skutków smogu z naszego organizmu, a ponadto dla niektórych z nas z uwagi na cenę nieosiągalne. Sam smog, zbudowany z niewidocznych gołym okiem cząsteczek, które przedostają się do każdej komórki naszego ciała przez krwioobieg, powodując rażące zniszczenia i wywołując szereg chorób – jest trudny do zupełnego wyeliminowania.

Jednak podejmując działania na różnych polach naszego życia – przez odpowiednie oczyszczacze, stosowanie masek, podstawowych zasad funkcjonowania podczas wysokiego poziomu smogu (np. unikanie dwóru i zatłoczonych tras, regularne sprzątanie mieszkania, otwieranie okien w pogodne dni i wietrzenie mieszkania, etc.), a także diety i odpowiednich suplementów – możemy wyeliminować skutki smogu w bardzo wysokim stopniu.

Jesteśmy dwójką młodych ludzi, której jedną z pasji są podróże. Drugą jest pomaganie innym oraz wychodzenie naprzeciw przeciwnościom i rzeczywistości, która destrukcyjnie wpływa na nasze życie.

Na co dzień mieszkamy w dużych miastach przez co, jak wszystkich Was, dotykają nas tego blaski i cienie. Te drugie niewidocznie, acz bardzo doraźnie dopadają szczególnie w sezonie zimowym kiedy w powietrze zaczynają buchać dymy z kominów, a w nas wszechobecny SMOG.

Jako sfiltrowani.pl chcemy pomóc Wam wyjść z szarej rzeczywistości i nie traktować smogu jak powietrza.

Rok temu min. na warsztatach w szkołach uczniom oraz na naszej stronie pokazywaliśmy jak w 3 krokach budować własny oczyszczacz powietrza. To tanie i skuteczne rozwiązanie było alternatywą dla wysokich cen profesjonalnych produktów, których działanie i skuteczność były zbliżone do własnej konstrukcji.

Po przeczytaniu wielu badań i dowodów naukowych, w tym sezonie chcemy Wam przedstawić kolejną metodę eliminowania smogu z naszego organizmu. Jak potwierdzają naukowcy, stosowanie odpowiednich suplementów diety i produktów bogatych w konkretne witaminy – możemy niwelować skutki smogu z naszego organizmu.

Na naszym profilu na facebook pojawiła się seria odcinków temu poświęconych. Zapoznaj się z nimi i zobacz jak w prosty sposób walczyć ze smogiem. Nie czekaj dłużej – ten niszczy Ciebie i Twoich najbliższych.

Dołącz do nas, bo razem możemy więcej!